fbpx
Foto a video

Photo and movie

Photo of real estates, roofs, chimneys, weddings, memories,...
Advertisement movie, trailer, tour, inspection,...

Inspekce

Inspection with drone

Heat leakage detection, inspection of solar panels, wind turbines, high voltage lines, optical inspection,...

Fotogrammetrie

Photogrammetry

The map of terrain, orthophotomap, realistic 2D and 3D models, LiDAR scan, calculation of cubatures,...

Multispektrální analýza

Multispectral analysis

Analysis of plant and soil condition, resolution of vegetation slopes, water stress index,...

VISION of DRONMOVIE

WILLINGNESS

COMMUNICATION

RELATIONSHIP BUILDING

QUALITY

Basically are a four principles, which I have in my mind, when I acting and plan with you. Also if I work with PC or if I am riding to work place. I want to understand first to you need. And than find the best solution together. It possible, that best solution will be a different technology. And that's why I'm redirecting you to someone who will better suit your needs. In post-production am I focus to details. For me is better building cooperation and relationship.

Recenze

DRONMOVIE
5.0
Based on 10 reviews
powered by Google
Tuto recenzi píšu asi nejvíce nejsrdečněji než jen můžu. Jirka se stal naprosto neodmyslitelnou součástí naší kampaně - laststepforivanka. Kampaň život zachraňující kranio operace v Japonsku. S malou duší jsem Jirkovi napsala jestli by mi pomohl udělat video přes dron za účelem vysbírání dané částky na operaci, a neskutečně mě překvapil jeho bleskový email a ještě více jeho obrovsky lidská reakce pomoci bez jakéhokoli finančního nároku. To charisma, které z něj srší je tak krásné, že já žasnu, že v dnešní době je mezi námi tak výjimečný člověk. Komunikace s Jirkou proběhla naprosto profesionálně a současně i jako od člověka s velkým srdcem pomáhat druhým. Setkání s Jirkou bylo ještě větším překvapením - ta energie která z něj jde a to nadšení s jakým dělá svou práci, zůstala jsem naprosto okouzlená :) Kvalita práce Jirky je neskutečně fantastická, svědčí o tom i to, jak se díky jeho zpracování videa - video dostalo i do vysoce respektovaných českých médií a mnoho dalších respektovaných článků daných médií. Současně se Jirkovo video v obrovské míře bylo sdíleno na IG přes mnoho známých osobností a to iz toho důvodu, že video mělo v sobě to kouzlo. od mnoha lidí i vysoce kvalifikovaných profesionálů v daném oboru. Kdyby bylo možné dam i dalších 5 hvězdiček. Ze srdce děkuji, milý Jirko. Jsi úžasný a přeji mnoho krásných úspěchů pracovních a životních :) S úsměvem Ivka
Radek KarbanRadek Karban
21:21 05 Apr 23
Střih videí od Jirky proběhl skvěle, jak s kvalitou výstupu, tak i s řadou nápadů, jak to udělat, aby výsledek vypadal co nejlepší. Oceňuji tak kreativitu i rychlost zpracování. Spokojenost a mohu vřele doporučit.
Ivo NesvadbaIvo Nesvadba
11:13 05 Apr 23
Jirku znám už nějakou dobu a věděl jsem od začátku, do čeho jdu a co od něj a jeho práce čekat. Děkuji perfektní spolupráci a kvalitní výsledné video.
Jirka KrejciJirka Krejci
07:19 03 Apr 23
Super spolupráce. Oceňuju průběžnou komunikaci ohledně dílčích postupů při získání povolení k létání, oznámení termínů předpokládaného létání a i informaci po provedení prací.Za společnost DigiTry Art Technologies určitě doporučuji.
Radovan VůjtekRadovan Vůjtek
05:03 30 Mar 23
Skvělý přístup firmy ,také férové jednání!Rychlá odezva od firmy a termíny dodání služeb.
Radovan VaculíkRadovan Vaculík
12:01 29 Mar 23
Rád bych se s Vámi podělil o zkušenost s Jirkou Novým, který je neskutečný srdcař do videotechniky, primárně té, které se říká "Drony" Jeho povídání o tom, jak drony vznikly a proč, o tom, jaké má zkušenosti se záznamy z výšky byly fascinující.Práce musí bavit, a to zcela jistě Jirku Nového baví.Vyzkoušejte jeho služby, moc doporučuji. Zabývá se také mnoha dalšími službami, které se týkají videoprezentacemi a jejího zpracování na sítě, na web apod.
Radim BoháčRadim Boháč
11:45 29 Mar 23
Firmu Dronmovie můžu vřele doporučit. Natáčeli mi video s autem. Úžasná spolupráce ochota a vstřícnost. Příště budu vědět že se můžu opět spolehnout. Děkuji
js_loader

Where I fly?

Czech, Germany, Austria, Slovakia, Poland, etc.
I can come across the Europe and create you unique footage from drone.

Blog

Roses – Španělsko

Dnes jsem se vydal na kopce v okolí města Roses ve Španělsku. Když člověk stojí ve městě, pohoří vypadá nádherně a zdá se, že jsou dost vysoké. Když jsem se podíval do mapy, zjistil jsem, Read more…

Contact me

From a bird's eye view I'm located at

Bozeny Nemcove 3790/11
796 01 Prostejov, Czech Republic

Or call me

Jiri Novy +420 734 541 239

Contact